Uzgodnienia w ZUDP w Geosan Warszawa

Uzgodnienia w ZUDP (w Zespole Uzgodnień Dokumentacji Projektowej). Firma Geosan specjalizuje się w świadczeniu najwyższej jakości usług geodezyjnych. Jej klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Oferta firmy cieszy się dużym powodzeniem między innymi ze względu na swoją kompleksowość, szybką realizację, zespół najlepszych fachowców i nowoczesne narzędzia.

 

Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie

Geosan oferuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Dużym atutem firmy są jej bogate kompetencje. Wykwalifikowani geodeci zajmują się między innymi:

  • przeprowadzaniem pomiarów powierzchni użytkowych przy wykorzystaniu metody BOMA,
  • wykonywaniem pomiarów metodą TEGOVA,
  • wykonywaniem baz danych przy użyciu systemu GIS,
  • a także mierzeniem powierzchni użytkowych polską normą PN-ISO 9836:1997.

 

Bogate doświadczenie kluczem do wysokiej jakości usług

Firma może poszczycić się bogatym doświadczeniem. Wśród licznych zrealizowanych projektów znajduje się pełna obsługa mniejszych i dużych inwestycji na terenie Warszawy i okolic. Specjaliści Geosan zajmowali się również tworzeniem map zarówno dla celów projektowych, jak i sądowych, inwentaryzacjami sieci uzbrojenia terenu, rozgraniczeniami, a także podziałem nieruchomości. W portfolio Geosan można znaleźć również prace polegające na scalaniu działek, badaniu przemieszczeń, obliczeniach mas ziemnych. Firma ma ponadto na swoim koncie uzgodnienia w ZUDP Warszawa.

geosan usługi geodezyjne

Uzgodnienia dokumentacji w ZUDP

Zespół uzgodnień dokumentacji projektowej to element konieczny wówczas, kiedy budowa nieruchomości wymaga stworzenia infrastruktury poza działką, a zgodnie z ustaleniami za wykonanie tego zadania odpowiedzialność ponosi inwestor. Tu wkracza geodeta Geosan, który współpracuje między innymi z projektantami instalacji wodnych, kanalizacyjnych, telekomunikacyjnych, a także z architektem.

Problemów, które wymagają uzgodnień może być wiele. Niekiedy konieczne jest stworzenie zjazdu z drogi publicznej, który prowadziłby na działkę, innym razem konieczne jest wycięcie starego drzewa.

Specjaliści z Geosan służą swoim klientom informacją, a także biorą na siebie pełną odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji, dzięki czemu cały skomplikowany proces przebiega niezwykle szybko i sprawnie.

 

Współpraca z najlepszymi

Przedstawiciele firmy Geosan doskonale zdają sobie sprawę, że tak dobre wyniki pracy możliwe są do utrzymania jedynie dzięki współpracy z najlepszymi. Firma posiada liczne kontakty z przedstawicielami pokrewnych branż, między innymi:

  • geologami,
  • programistami,
  • architektami,
  • prawnikami.

 

Stworzenie sieci wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów sprawia, że wszystkie projekty wykonywane są niezwykle szybko, co jest niewątpliwie korzystne dla klientów.

Błyskawiczna realizacja zleceń w Geosan idzie w parze z wielką precyzją i dbałością o każdy szczegół. Rzetelne pomiary możliwe są dzięki wykorzystaniu najlepszego na rynku sprzętu dostarczanego między innymi przez takie firmy, jak Leica, czy Trimble. Potwierdzeniem profesjonalizmu Geosan są liczne pozytywne referencje.