Uzgodnienia w ZUDP w Geosan Warszawa

Uzgodnienia w ZUDP (w Zespole Uzgodnień Dokumentacji Projektowej). Firma Geosan specjalizuje się w świadczeniu najwyższej jakości usług geodezyjnych. Jej klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i duże przedsiębiorstwa. Oferta firmy cieszy się dużym powodzeniem między innymi ze względu na swoją kompleksowość, szybką realizację, zespół najlepszych fachowców i nowoczesne narzędzia.

 

Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie

Geosan oferuje usługi geodezyjne na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Dużym atutem firmy są jej bogate kompetencje. Wykwalifikowani geodeci zajmują się między innymi:

  • przeprowadzaniem pomiarów powierzchni użytkowych przy wykorzystaniu metody BOMA,
  • wykonywaniem pomiarów metodą TEGOVA,
  • wykonywaniem baz danych przy użyciu systemu GIS,
  • a także mierzeniem powierzchni użytkowych polską normą PN-ISO 9836:1997.

 

Bogate doświadczenie kluczem do wysokiej jakości usług

Firma może poszczycić się bogatym doświadczeniem. Wśród licznych zrealizowanych projektów znajduje się pełna obsługa mniejszych i dużych inwestycji na terenie Warszawy i okolic. Specjaliści Geosan zajmowali się również tworzeniem map zarówno dla celów projektowych, jak i sądowych, inwentaryzacjami sieci uzbrojenia terenu, rozgraniczeniami, a także podziałem nieruchomości. W portfolio Geosan można znaleźć również prace polegające na scalaniu działek, badaniu przemieszczeń, obliczeniach mas ziemnych. Firma ma ponadto na swoim koncie uzgodnienia w ZUDP Warszawa.

geosan usługi geodezyjne

Uzgodnienia dokumentacji w ZUDP

Zespół uzgodnień dokumentacji projektowej to element konieczny wówczas, kiedy budowa nieruchomości wymaga stworzenia infrastruktury poza działką, a zgodnie z ustaleniami za wykonanie tego zadania odpowiedzialność ponosi inwestor. Tu wkracza geodeta Geosan, który współpracuje między innymi z projektantami instalacji wodnych, kanalizacyjnych, telekomunikacyjnych, a także z architektem.

Problemów, które wymagają uzgodnień może być wiele. Niekiedy konieczne jest stworzenie zjazdu z drogi publicznej, który prowadziłby na działkę, innym razem konieczne jest wycięcie starego drzewa.

Specjaliści z Geosan służą swoim klientom informacją, a także biorą na siebie pełną odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji, dzięki czemu cały skomplikowany proces przebiega niezwykle szybko i sprawnie.

 

Współpraca z najlepszymi

Przedstawiciele firmy Geosan doskonale zdają sobie sprawę, że tak dobre wyniki pracy możliwe są do utrzymania jedynie dzięki współpracy z najlepszymi. Firma posiada liczne kontakty z przedstawicielami pokrewnych branż, między innymi:

  • geologami,
  • programistami,
  • architektami,
  • prawnikami.

 

Stworzenie sieci wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów sprawia, że wszystkie projekty wykonywane są niezwykle szybko, co jest niewątpliwie korzystne dla klientów.

Błyskawiczna realizacja zleceń w Geosan idzie w parze z wielką precyzją i dbałością o każdy szczegół. Rzetelne pomiary możliwe są dzięki wykorzystaniu najlepszego na rynku sprzętu dostarczanego między innymi przez takie firmy, jak Leica, czy Trimble. Potwierdzeniem profesjonalizmu Geosan są liczne pozytywne referencje.

ul. Głuszca 6, 02-859 Warszawa
Tel: +48 508-278-868
Email: geosan@geosan.pl